Systém elektronických dražeb

Přihlášení:

 
Nemovitosti

Bytová jednotka 2+1, Sudkov, okr. Šumperk

Předmět byl vydražen za 400 000 CZK účastníkem dražby s identifikátorem 116.

Aktuální čas

Načítám..

Detaily dražby

Začátek dražby30.9.2019, 10:00:00
Nejnižší podání400 000 CZK
Min./max. příhoz5 000 CZK / neomezeno
Dražební jistota100 000 CZK
Jednací číslo dražbyE 05/19

Schválení účastníci (1)

  • ID 116

Průběh dražby

Informace

Předmětem dražby jsou nemovité věci – bytová jednotka č. 118/11, s příslušenstvím, v obci a katastrálním území Sudkov, okres Šumperk.

Budova čp. 118 je bytový dům, který byl postaven kolem roku 1910 jako zděný vícebitový, pro ubytování dělníků místní textilní továrny. Stavba má jedno podlaží podzemní, kde jsou sklepní skladové místnosti, a 3 nadzemní podlaží celkem s dvaceti bytovými jednotkami. Schody jsou kamenné již značně vyšlapané, střecha je na sedlovém krovu s valbami  pokrytá plechovými šablonami na bednění. Klempířské konstrukce jsou pozinkované, fasáda vápenocementová značně opadaná. Údržba společných částí není prováděna v dostatečné míře a vyžaduje nové investice.


Bytová jednotka č. 118/11 v bytovém domě č.p. 118 je umístěna ve 2. nadzemním podlaží při západní straně chodby. Sestává z chodby /předsíně/, kuchyně a dvou obytných místností, WC je umístěn mimo byt na severním konci společné chodby se společnou chodbou. Koupelna v bytě není, v prostoru předsíně je instalována vana a umývadlo. K bytu je užíván sklep a půdní prostor v rámci podílu na společných částech domu.

Podlahy v obytných místnostech jsou vlýsky, jinak lino nebo PVC. Dveře jsou dřevěné plné, okna plastová asi 12 roků nově zabudovaná, vytápění je etážové elektrické s ohřevem TUV, kuchyňský sporák je elektrický. Prohlídkou bylo zjištěno, že vnitřní úpravy bytu byly renovovány a byt je v dobrém stavu. Stáří jednotky: 119 let.

Navrhovatel dražby

Ing. Marek Tříska, insolvenční správce