Systém elektronických dražeb

Přihlášení:

 
Nemovitosti

Spoluvlastnický podíl 1/2 Rodinný dům se zahradou v obci Vikýřovice

Předmět byl vydražen za 1 850 000 CZK účastníkem dražby s identifikátorem 143.

Aktuální čas

Načítám..

Detaily dražby

Začátek dražby24.11.2020, 10:00:00
Nejnižší podání1 650 000 CZK
Min./max. příhoz10 000 CZK / neomezeno
Dražební jistota100 000 CZK
Jednací číslo dražbyE 11/20

Schválení účastníci (2)

  • ID 143
  • ID 142

Průběh dražby

Informace

Předmětem dražby je podíl zůstavitele ve výši jedné poloviny na nemovitých věcech, nalézajících se v obci Vikýřovice, při ulici Rybářské, které jsou přímo přístupné z místní komunikace.

Nemovitost je tvořena pozemky, stavbami s příslušenstvím, sestávajícím z venkovních úprav a trvalých porostů.

Rodinný dům je samostatná, přízemní stavba s nízkou valbovou střechou postavená před 12 roky v obci Vikýřovice, při ulici Rybářské na křižovatce místních komunikací. Dispozičně je dům řešen takto. Za vstupem je zádveří, dále pak kuchyně se spíží, pokoj, koupelna, WC a dva pokoje. Dům je v dobrém technickém stavu odpovídajícímu stáří. Napojen je na veřejný vodovod, veřejnou kanalizaci, přívod plynu, elektrickou energii, přístup ke stavbě je z místní komunikace. Venkovní úpravy spočívají v přípojkách inženýrských sítí, oplocení pozemku s bránou a brankou, chodníku kolem domu a zpevněných plochách. Dům je situován v záplavové oblasti.

Garáž je samostatná, přízemní, nepodsklepená stavba se sedlovou střechou postavená při uliční hranici pozemku před domem. Obvodové zdivo je vyzdívané na základových pásech, strop vodorovný, krov sedlový, krytina tašky, klempířské konstrukce z pozinkovaného plechu, podlahy betonové, vrata ocelový rám a vlysy, okna plastová.

Navrhovatel dražby

Mgr. Ing. Pavla Buxbaumová, likvidační správce