Systém elektronických dražeb

Přihlášení:

 
Nemovitosti

Rodinný dům v obci Horní Jelení, okr. Pardubice

Předmět byl vydražen za 2 580 000 CZK účastníkem dražby s identifikátorem 170.

Aktuální čas

Načítám..

Detaily dražby

Začátek dražby30.9.2021, 10:00:00
Nejnižší podání1 500 000 CZK
Min./max. příhoz5 000 CZK / neomezeno
Dražební jistota100 000 CZK
Jednací číslo dražbyE 04/21

Schválení účastníci (5)

  • ID 215
  • ID 214
  • ID 205
  • ID 179
  • ID 170

Průběh dražby

Informace

Předmětem dražby jsou nemovité věci, konkrétně rodinný dům se zahradou, který se nachází ve městě Horní Jelení, a to v ulici P. Bezruče, v blízkosti centra obce. V ulici převažuje rezidenční zástavba – rodinné domy, na konci ulice stojí domov pro seniory. Občanská vybavenost je převážně v docházkové vzdálenosti, v obci je rozšířená vybavenost, je zde i zastávka BUS, dům je napojen na veškeré inženýrské sítě, přístup po zpevněné komunikaci.

Rodinný důmje částečně podsklepený dům, řadový, zděné konstrukce, obvodová konstrukce zděná o tl. cca 45 cm, na základových pasech, strop pravděpodobně dřevěný trámový se záklopem a podbitím, v chodbě z části klenbový strop, podlahy keramická dlažba plovoucí, betonová, okna dřevěná špaletová či zdvojená, dveře dřevěné do ocelových zárubní – převážně chybí, vnitřní omítky běžného provedení, vnější omítky z části hladké z části zateplená konstrukce s perlinkou a z části chybí. Topení ÚT – deskové radiátory, ohřev TUV – el. bojler osazen v koupelně, bleskosvod není osazen. V koupelně osazena vana, WC mísa, umyvadlo, v kuchyni chybí kuchyňská linka. Střecha sedlová dřevěné trámové konstrukce, střešní krytina tašková, oplechování z pozinkovaného plechu, navazující přístavba má střešní konstrukci pultovou a krytina je z osinkocementových šablon.

Dům byl cca 8 let neužíván, ve zhoršeném technickém stavu – nutné stavební úpravy a modernizace. Znalci nebyl zpřístupněn sklep a půdní prostor.

Přístavba, kde je letní kuchyně, kotelna a sprcha je ve značně zhoršeném technickém stavu.

Bytová jednotka v domě se sestává z těchto místností a příslušenství:

a) vstupní chodba  12,6 m²

b) kuchyně 11,7 m²

c) koupelna 5,5 m²

d) spíž  4,6 m²

e) pokoj 15,0 m²

f) pokoj 17,8 m²

g) komora 8,5 m²

h) komora 6,5 m²

Celkem   82,2 m²

přístavba:

vstup

kotelna (kotel na ZP)

sprcha (sprcha, WC, umyvadlo)

letní kuchyně

Pozemek označený jako st. p.č. 137- zastavěná plocha a nádvoří, o výměře 279 m2, je z části zastavěn domem č.p. 200 a část tvoří dvorek s travnatým povrchem, rovinatý, neoplocen.

Navrhovatel dražby

JUDr. Ilona Dorková, insolvenční správkyně