Systém elektronických dražeb

Přihlášení:

 
Nemovitosti

Podíl 1/2 na bytové jednotce 3+1 v obci Kamenná okr. Šumperk

Předmět byl vydražen za 150 000 CZK účastníkem dražby s identifikátorem 66.

Aktuální čas

Načítám..

Detaily dražby

Začátek dražby5.12.2016, 11:00:00
Nejnižší podání150 000 CZK
Min./max. příhoz5 000 CZK / neomezeno
Dražební jistota30 000 CZK
Jednací číslo dražbyE 06/16

Schválení účastníci (1)

  • ID 66

Průběh dražby

Informace

Předmětem dražby je spoluvlastnický podíl 1/2 k celku nemovitých věcí. Jedná se o bytovou jednotku o velikosti 3+1 nacházející se v panelovém domě ve 2. NP. Panelový bytový dům má 4 nadzemní podlaží, je založen na betonových základových pasech s izolací proti zemní vlhkosti. Střecha je plochá se střešní krytinou živičnou svařovanou vícevrstvou.

Klempířské konstrukce jsou z plechu pozinkovaného, je osazen bleskosvod. Svislé konstrukce jsou sendvičové panelové montované. Stropy jsou betonové montované s rovným podhledem. Okna jsou osazena plastová. Schody jsou betonové typové montované. Vnitřní omítky jsou hladké. Venkovní povrchová úprava je z výroby, bez dodatečného zateplení. Dveře jsou hladké, zárubně kovové. V r. 2010 byla v bytě osazena krbová kamna (v obývacím pokoji). Vytápění bytu je zajištěno elektrickými přímotopy. Bytové jádro je typové původní. WC je samostatné, bez obkladu, bez umývadla s odvětráním, na podlaze je PVC. V koupelně je smaltovaná vana, bez obkladu, umyvadlo není osazeno, podlaha je z PVC, je rozvod teplé a studené vody. Zdrojem teplé vody je elektrický boiler. V kuchyni je osazen elektrický sporák s varnou deskou, je proveden obklad kuchyně. Odsavač par není osazen. Do kuchyně je zavedena teplá a studená voda. V pokojích jsou na podlaze parkety. K bytu náleží balkon, dále 2 zděné sklepní kóje v I. NP.

Bytový dům je napojen na společnou žumpu pro 4 bytové domy. Dále je napojen na veřejný rozvod vody a elektro. Stáří domu je z r. 1968. V r. 2014 byla rekonstruována kuchyně. V r. 2016 bylo položeno nové PVC na chodbě a v kuchyni. V r. 2010 byla osazena krbová kamna.

Navrhovatel dražby

Mgr. Jitka Heinzová, notářka