Systém elektronických dražeb

Přihlášení:

 
Nemovitosti

Rodinný dům se zahradou v obci Skalice u České Lípy, okr. Česká Lípa

Předmět byl vydražen za 2 900 000 CZK účastníkem dražby s identifikátorem 157.

Aktuální čas

Načítám..

Detaily dražby

Začátek dražby12.8.2021, 10:00:00
Nejnižší podání1 900 000 CZK
Min./max. příhoz5 000 CZK / neomezeno
Dražební jistota300 000 CZK
Jednací číslo dražbyE 03/21

Schválení účastníci (4)

  • ID 165
  • ID 164
  • ID 163
  • ID 157

Průběh dražby

Informace

Předmětem dražby jsou nemovité věci, a to rodinný dům č.p. 140, vč. příslušenství a pozemků parc. č. st. 122 a 177 v obci Skalice u České Lípy, okres Česká Lípa, katastrální území Skalice u České Lípy.

Rodinný dům byl postaven jako samostatný objekt a má celkem 2 nadzemní podlaží. Dům má částečné podsklepení, je zde půda a obytné podkroví není vybudované. Odhadem byl objekt postaven v roce 1910.

Dispozičně je dům řešen dvougeneračně. V domě se nachází zádveří koupelna, chodba, kotelna, 4 pokoje, chodba, kuchyně, obývací pokoj chodba, schodiště, koupelna, pokoj, ložnice, sklep o výměře a půda. Podlahová plocha činí 242,08 m2. Podlahová plocha vč. příslušenství činí 342,08 m2.

Vybavení koupelny tvoří klasická vana, umyvadlo a WC je vybaveno klasickou toaletou. Vybavení kuchyně: kuchyňská linka bez vestavěných spotřebičů, plynový sporák. Osvětlovací techniku tvoří lustry.

Součástí vybavení domu je krb v obou nadzemních podlažích.

Do domu je zavedena elektřina o napětí 230V a 400V a je napojen na rozvodnou síť elektrického proudu. Zdrojem vody je vodovod, je napojen na septik a je zde zaveden zemní plyn. Dům je vytápěn ústředně pomocí kotle na tuhá paliva. V domě je pro ohřev vody využíván bojler.

Stěny objektu jsou bez vad, střecha plní svou funkci a je patrně bez vad, okna domu jsou zastaralá, podlahy jsou bez vad, vybavení je zastaralé a rozvody jsou zastaralé. V uplynulých 15 letech prošel byt ve II. NP rekonstrukcí. Stav bytu v I. NP je horší. Celkově je stav rodinného domu dobrý.

Na pozemku jsou okrasné dřeviny a jako oplocení pozemku byl použit pletivo do ocelových sloupků, dřevěný plot s podezdívkou. Sklon pozemku je rovinatý. K objektu je bezproblémový přístup po zpevněné obecní cestě. Parkovací možnosti jsou na vlastním pozemku.

Dům je situovaný ve střední části obce a charakter okolí odpovídá zástavbě rodinnými domy se zahradami.

Navrhovatel dražby

Mgr. Ing. Pavla Buxbaumová, insolvenční správkyně